How2, czyli zasady

Komentarze, opinie oraz nowe artykuły są mile widziane – także te zawierające tezy przeciwstawne do moich. Na JesterZone obowiązują jednak 3 naczelne zasady:

  1. Odpowiedzialność za słowo – nie publikujemy niczego kryjąc się za anonimowością internetu, jak to bywa forach internetowych. Dlatego komentarz wymaga zarejestrowania się, a publikowanie artykułów jest możliwe po otrzymaniu ode mnie statusu autora.
  2. Dbałość o jakość treści – JesterZone to miejsce dla rzeczy poważnych i niepoważnych, ale wnoszących jakiś istotny przekaz. Internet jest pełen bezsensownego bełkotu i jazgotu naładowanego agresją, w którym nie chcę mieć udziału. Mam nadzieję, że Wy również nie. A poza tym będę ograniczał tzw. lansowanie się – z wyjątkiem swojego 😉
  3. Jester rulez – zastrzegam sobie prawo do ostatniego słowa. Nie mam zamiaru cenzurować treści sprzecznych z moimi przekonaniami, ale kiedy uznam to za słuszne, opatrzę je swoim komentarzem. Czasem bardzo błazeńskim. Niektórych treści zaś nie opublikuję, bo być może zaglądać tu będą moje dzieci. Albo Wasze 🙂 Szczerze, to nawet bardzo chciałbym , żeby tu od czasu do czasu zajrzały, bo to będzie świadczyć, że JesterZone nie jest ględzeniem starego ramola (czy też ramoli), a z drugiej strony, że dzieciaki sięgają w necie po coś więcej niż strony z gierkami, nk, jutuki i inne fejstłuki.

Dodaj komentarz